Vítejte

 

Výzkum a inovace – hnací síla konkurenceschopnosti

 

Událost:

 

1. mezinárodní konference a výstava ERRIC – European Railway Research and Innovation Conference / Evropská konference železničního  výzkumu a inovací

5. ročník mezinárodní konference a výstavy IRFC (International Rail Freight Conference) / Konference o železniční nákladní dopravě

Termín:

18.-20. března 2015

Místo:

Clarion Congress Hotel Prague****
Česká republika

Jazyk:

angličtina, ruština, čeština

 

Mezinárodní konference železniční dopravy ERRIC/IRFC 2015 proběhne v Praze od 18. do 20. března 2015 v hotelu Clarion pod organizačním vedením společnosti OLTIS Group. Půjde o důležitou akci mimořádného rozsahu, pořádanou pod záštitou ministra dopravy a významných mezinárodních organizací jako je UNIFE, UIC, CER a OSŽD. Poprvé od svého vzniku se také představí na širokém evropském fóru nový společný podnik Shift2Rail.

V programu prvního dne budou hovořit vrcholoví manažeři, vedoucí představitelé mezinárodních železničních organizací a velkých firem o tématech souvisejících s výzkumem a inovacemi, železniční konkuren-ceschopností, liberalizací a možnostech spolupráce.

Druhý den bude konference pokračovat ve dvou paralelních sekcích (ERRIC + IRFC). Sekce ERRIC (European Railway Research and Innovation Conference) nabídne příležitost seznámit se s iniciativou SHIFT²RAIL a jejími cíli, rámcovým plánem a jednotlivými inovačními programy. Sekce IRFC (International Rail Freight Conference) představí ve svém již pátém ročníku zkušenosti a úspěšné projekty, které se vážou k mezinárodní železniční nákladní přepravě, a to především mezi Evropou a Asií.

Třetí den konference bude věnován odborné exkurzi, kdy si účastníci prohlédnou zázemí pražského metra a svezou se historickou tramvají v ulicích Prahy. Partnerem pro třetí den konference se stala firma AŽD Praha.

Účast na konferenci přinese nové informace a poznatky, ukáže cestu, jak se zapojit do evropského železničního výzkumu na období 2015–2020, a účastníci také získají jedinečnou příležitost k setkání s významnými odborníky euro-asijského železničního světa.

 


 

DOPROVODNÝ PROGRAM 

1. den – 18. března 2015

   

Odborná výstava ERRIC/IRFC

   

ERRIC/IRFC Gala Evening

  • tradiční večeře v hotelu Clarion
  • slavnostní menu a kulturní představení
   galavečeře

 

2. den – 19. března 2015

   

Odborná výstava ERRIC/IRFC

Česká večeře

  • tradiční večer v Novoměstském pivovaru
   Novoměstský pivovar

 

3. den – 20. března 2015

   
  • odborná exkurze do zázemí pražského metra

  • jízda historickou tramvají

  • předpokládané ukončení programu 3. dne je
    v 15 hodin.

   

Video z IRFC 2013:

 

  

POD ZÁŠTITOU

Gevernment of the Czech RepublicMDMSMTUICUNIFECEROSJD

PARTNEŘI

ERRACIBSUIRRCCTTACRIUTICADUZTEFRTCZSSK CargoHospodářská komoraERASSLZLZ SK

MEDIA PARTNEŘI

Reliant NewsDopravní novinyInfrastruktura TransportuVia LibreInnovacii TransportaEvrazia VestiITJRZD PartnerKurier KolejowyEurasiarailThink RailwayseLogistikaRaport kolejowyTransport Journal