Úvodní strana

Odborný seminář uživatelů software firem JERID a OLTIS, který pořádáme ve dnech
8. – 9. října 2015 v Olomouci se za dobu svého konání stal již tradiční akcí, přičemž historicky navazuje na oblíbená setkání uživatelů programů ERIC a NEWSPED a je určen nejen pro přímé uživatele našeho software, ale i pro širokou odbornou veřejnost. Pokračujeme tak v dlouholeté tradici a doufáme, že opět přijmete naše pozvání a přijedete v hojném počtu.

V rámci semináře bychom vám rádi opět představili novinky v našich produktech, nové kolegy i poslechli si vaše připomínky a názory na naše produkty. Tato zpětná vazba je pro nás neocenitelným zdrojem informací o spokojenosti, přáních a potřebách našich zákazníků. Po velmi kladném ohlasu na odborné přednášky v minulých ročnících jsme do programu opět zařadili více odborných přednášek z oblasti železniční přepravy.

Seminář bude opět dvoudenní. První den se budou lektoři věnovat tématům uvedeným na pozvánce a bude se odehrávat v konferenčních prostorech hotelu IBIS Olomouc Centre na adrese Wolkerova 1197/29, Olomouc. Ve večerních hodinách se pak v Bowland Bowling Center v nákupní galerii Šantovka, na adrese Polská 1, Olomouc uskuteční přátelské setkání našich pracovníků a uživatelů. V rámci tohoto večera se také uskuteční jubilejní 10. ročník Memoriálu PEPY v bowlingu jednotlivců v kategorii mužů i žen o hodnotné ceny.

V rámci exkurze druhý den navštívíme Státní hrad Šternberk, následně pak celé setkání zakončíme obědem.