Úvodní strana

Odborný seminář uživatelů software firem OLTIS Group, JERID a OLTIS, který pořádáme ve dnech
6. – 7. října 2016 v Olomouci se za dobu svého konání stal již tradiční akcí a je určen nejen pro přímé uživatele našeho software, ale i pro širokou odbornou veřejnost. Pokračujeme tak v dlouholeté tradici a doufáme, že opět přijmete naše pozvání a přijedete v hojném počtu.

V rámci semináře bychom vám rádi opět představili novinky v našich produktech, nové kolegy i poslechli si vaše připomínky a názory na naše produkty. Tato zpětná vazba je pro nás neocenitelným zdrojem informací o spokojenosti, přáních a potřebách našich zákazníků. Po velmi kladném ohlasu na odborné přednášky v minulých ročnících jsme do programu opět zařadili více odborných přednášek z oblasti železniční přepravy, popřípadě z celní problematiky, které se sice netýkají přímo našich aplikací, ale budou přínosné pro vaši práci.

Seminář bude opět dvoudenní. První den se budou lektoři věnovat odborným tématům uvedeným na pozvánce a bude se odehrávat v konferenčních prostorech hotelu FLORA Olomouc na adrese Krapkova 34, Olomouc. Ve večerních hodinách se pak v Bowland Bowling Center v nákupní galerii Šantovka, na adrese Polská 1, Olomouc uskuteční přátelské setkání našich pracovníků a uživatelů. V rámci tohoto večera se také uskuteční již 11. ročník Memoriálu PEPY v bowlingu jednotlivců v kategorii mužů i žen o hodnotné ceny.

V rámci exkurze druhý den navštívíme atraktivní prostory podzemí kostela sv. Mořice a prostory bývalého podzemního velitelského štábu Civilní obrany z 50. let minulého století. Máte jedinečnou možnost se podívat do prostor, které jsou běžně nepřístupné. Následně pak celé setkání zakončíme obědem v Restauraci Pod Limpou, Dolní náměstí 43, Olomouc.