Úvodní strana

Odborný seminář uživatelů software firem OLTIS Group, JERID a OLTIS, který pořádáme ve dnech
19. – 20. října 2017 v Olomouci se za dobu svého konání stal již tradiční akcí a je určen nejen pro přímé uživatele našeho software, ale i pro širokou odbornou veřejnost. Pokračujeme tak v dlouholeté tradici a doufáme, že opět přijmete naše pozvání a přijedete v hojném počtu.

V rámci semináře jsme vám rádi opět představili novinky v našich produktech, nové kolegy i poslechli si vaše připomínky a názory na naše produkty. Tato zpětná vazba je pro nás neocenitelným zdrojem informací o spokojenosti, přáních a potřebách našich zákazníků.

Seminář byl tradičně dvoudenní a odehrával se v konferenčních prostorech hotelu FLORA Olomouc na adrese Krapkova 34, Olomouc. Ve večerních hodinách se pak v Bowland Bowling Center v nákupní galerii Šantovka, na adrese Polská 1, Olomouc uskutečnilo přátelské setkání našich pracovníků a uživatelů. V rámci tohoto večera se také uskuteční již 12. ročník Memoriálu PEPY v bowlingu jednotlivců v kategorii mužů i žen o hodnotné ceny.

V rámci exkurze druhý den jsme navštívili Baziliku Navštívení Panny Marie na Sv. Kopečku u Olomouce s komplexní prohlídkou a krásným a odborným výkladem.