Místo konání

Hotel Guadalmina SPA & Golf Resort****+
Andalusie, Španělsko

Přímo uprostřed golfového hřiště a zároveň na jedné z překrásných pláží jihošpanělského letoviska Marbella leží unikátní hotel Guadalmina Spa & Golf Resort. Jeho vynikající poloha, nejkomfortnější vybavení a kompletní zázemí pro pořádání konferencí a obchodních jednání, předurčují hotel Guadalmina k tomu, aby se během pobytu stal vaším druhým domovem – ať už si jedete odpočinout, zahrát golf nebo se setkat se svými obchodními partnery.
Luxusní hotel se nachází přímo na jedinečné marbellské pláži, v první linii od moře, vedle jsou 2 golfová 18jamková a jedno 9jamkové hřiště. Do centra Marbelly je cca 12 km.

Golf  Golf  Golf  Golf

Hotel disponuje moderně a luxusně vybavenými pokoji s klimatizací, TV, telefonem, koupelnou, vysoušečem vlasů, WC, minibarem, balkonem nebo terasou s výhledem na moře, na golfové hřiště či do zahrady dle možností, systémem WiFi internet ve všech pokojích. Trezor je za poplatek.
Svůj volný čas můžete v Guadalmina strávit aktivním odpočinkem ve dvou bazénech s mořskou vodou (1 pro děti a 1 pro dospělé), na soukromé pláži nebo v klubu. Nedaleko hotelu se také nachází moderně vybavený sportovní komplex.

Milovníci golfu zajásají, neboť Guadalmina představuje doslova golfový ráj. Přímo v areálu hotelu můžete trénovat na Putting greenu.
V těsné blízkosti pak naleznete 3 nejlepší golfová hřiště na Costa del Sol: dvě 18 a jedno 9jamkové. 10. a 11. jamka hřiště Guadalmina South se nachází přímo u hotelu. Na většině hřišť pro vás jako hosty hotelu Guadalmina platí zvýhodněné ceny, navíc můžete využít služeb golfového trenéra.

Vybavení hotelu

Guadalmina se pyšní dohromady třemi restauracemi a jedním Piano barem. Kompletně renovovaná restaurace Cocoa si zakládá na své výtečné kuchyni a nabízí vám dokonalý výhled na golfové hřiště. Větší společenské akce konané v hotelu se nejčastěji odehrávají v restauraci Taray. Milovníky středomořské kuchyně zcela určitě osloví nabídka restaurace Beach Club. Piano bar vám nabídne bohatý výběr prvotřídních vín a míchaných nápojů. Můžete si zde v klidu vychutnat ranní kávu či odpolední čaj.

Pro pořádání společenských akcí hotel disponuje konferenčními sály. K dispozici je terasa se slunečníky a lehátky zdarma, bazén, bazén pro děti, krytý bazén, obchod se suvenýry, parkoviště, systém WiFi v celém hotelu.
Součástí hotelu je „Centrum krásy“ s jacuzzi, thalassoterapie nové generace, fitness, sauna.
Dále můžete v hotelu využít nové a moderní lázeňské centrum – fitness, bazén s hydroterapií, bazén s perličkovou koupelí, vodní postele, turecké lázně, finská sauna, revitalizační sprchy, skotská sprcha, esenciální sprchy, zóna relax.

Hotel  Hotel  Hotel  Hotel

Služby za poplatek:

 • centrum krásy
 • wellnes a lázeňské centrum
 • putting green
 • lekce golfu
 • green fee na golfových hřištích
 • trezor na pokoji
 • minibar

Možnosti pro individuální program

 • relaxace na pláži či u hotelového bazénu
 • potápění
 • tenis
 • individuální výlety (Granada, Tangier,…)
 • široká nabídka vodních sportů