čeština

OLTIS Three Balls Cup 2012

Hlavní strana

Letos, netradičně v květnovém termínu, se konal čtvrtý ročník dvoudenního sportovně společenského setkání pro obchodní partnery a přátele firem skupiny OLTIS Group – OLTIS THREE BALLS Cup 2012. Květen byl zvolen díky možné termínové kolizi s červnovým EURO 2012 v kopané, které se koná v Polsku a na Ukrajině. České dráhy jsou oficiálním dopravcem českého národního týmu a řada manažerů tohoto našeho významného zákazníka bude dlít v červnu v Polsku, kde hraje své zápasy náš národní tým.

Opět zůstal zachován formát setkání, který se skládal ze soutěžení v tenisovém turnaji čtyřher, který se letos konal pod názvem JERID Tenis Cup, z bowlingového turnaje CID Bowling Cup, společenského večera a golfového turnaje OLTIS Group Golf Cup. Za předcházející ročníky si již naše akce získala mezi našimi zákazníky poměrně velký věhlas, což potvrzoval počet účastníků, kterých bylo úctyhodných 141.

Program soutěží zahájil ve čtvrtek 24. 5. dopoledne tenisový turnaj na kurtech ve Vésce u Dolan. K samotnému turnaji se prezentovalo 38 tenistů, tedy 19 párů. Složení párů a jejich nasazení do 5 skupin bylo vylosováno na počátku turnaje ze dvou výkonnostních košů. V letošním ročníku byly páry na velice dobré tenisové úrovni, poměrně vyrovnané, takže na kurtech se odehrávaly velice napínavé boje.

Ve večerních hodinách program pokračoval společenským večerem a bowlingovým turnajem v prostorách Bowlandu Olomouc. Účast v bowlingovém turnaji byla nakonec rekordní, když se celkem zúčastnilo 103 hráčů (82 mužů a 21 žen). Muži absolvovali v turnaji celkem 4 turnajová kola a ženy 3. Po půlnoci jsme pak znali vítěze obou kategorií. Zpestřením společenského večera a účastníky náležitě oceněné byly 2 pěvecké výstupy muzikálové zpěvačky Ireny Kousalové, kterou na prknech, které znamenají svět lze vidět v muzikálech Miss Saigon a Pomáda nebo při vystoupeních např. s Orchestrem Václava Hybše. Po tomto vystoupení tedy následovalo dekorování vítězů tenisového a bowlingového turnaje.

Program celé akce byl zakončen v pátek 25. 5. v golfovém resortu Austerlitz golfovým turnajem OLTIS Group Golf Cup na 18jamkovém mistrovském hřišti, kterého se zúčastnilo 48 golfistů, tak i programem pro golfové začátečníky, který odstartovala hodinová instruktáž pod vedením trenérů na drivingu a cvičném greenu. Poté se tito elévové golfové hry utkali v týmové soutěži formou Texas Scramble na 6jamkové golfové akademii v slavkovském zámeckém parku a v mini turnaji v patování. Po 16 hodině dorazili zpět všechny flighty a organizátoři mohli celé golfové klání vyhodnotit, předat ceny a také provést vyhodnocení celkového pořadí trojboje v rámci OLTIS Three Balls Cupu 2012.