čeština

OLTIS Three Balls Cup 2013

Hlavní strana

Marketingové oddělení OLTIS Group uspořádalo ve dnech 22.–23. 5. 2013 již pátý ročník sportovně společenského klání pro obchodní partnery a přátele firem skupiny OLTIS Group – OLTIS THREE BALLS Cup.

Podobně jako v předchozích letech se formát setkání skládal z tenisového turnaje čtyřher, který se konal pod názvem JERID Tenis Cup, z bowlingového turnaje CID Bowling Cup, společenského večera a golfového turnaje OLTIS Group Golf Cup. Letos poprvé se nám podařilo zajistit partnery celé akce, kterými byli renomované firmy iP Systém a Autocont. Letošního programu zúčastnilo úctyhodných 136 hostů.
Celý trojboj zahájil ve středu 22. 5. dopoledne tenisový turnaj na kurtech ve Vésce u Dolan, ve večerních hodinách program pokračoval neformálním společenským večerem a bowlingovým turnajem v prostorách Bowland Olomouc a celá akce byla zakončena ve čtvrtek 23. 5. v Golf Resort Olomouc golfovým turnajem jak pro držitele zelených karet na 18jamkovém mistrovském hřišti, tak i pro golfové začátečníky na 9jamkové golfové akademii.
Účastníci akce si mohli po oba dny, v rámci tenisového i golfového turnaje, prohlédnout přehlídku automobilů značek Škoda a Kia, kterou připravila společnost Auto Hlaváček Olomouc. V rámci představení obou značek si zájemci mohli podrobně prohlédnout a informovat se na vlastnosti jednotlivých modelů, popřípadě si je vyzkoušeli při zkušební jízdě. Tato společnost také byla oficiálním dopravcem akce a starala se o dopravu účastníků na jednotlivá sportoviště.

Dle ohlasů zúčastněných se akce líbila a věříme, že se s její pomocí podařilo navázat nové obchodní vztahy a kontakty, které firmy skupiny OLTIS Group dokáží v budoucnu obchodně zúročit.