čeština

OLTIS Three Balls Cup 2015

Hlavní strana

Marketingové oddělení OLTIS Group uspořádalo ve dnech 27.–28. 5. 2015 již sedmý ročník sportovně společenského klání pro obchodní partnery a přátele firem skupiny OLTIS Group – OLTIS THREE BALLS Cup.

Stejně jako v předchozích letech se formát setkání skládal z tenisového turnaje čtyřher, který se konal pod názvem JERID Tenis Cup, z bowlingového turnaje CID Bowling Cup, společenského večera a golfového turnaje OLTIS Group Golf Cup.

Celý trojboj zahájil ve středu 27. 5. dopoledne tenisový turnaj na kurtech ve Vésce u Dolan, ve večerních hodinách program pokračoval neformálním společenským večerem a bowlingovým turnajem v prostorách Bowland Olomouc a celá akce byla zakončena ve čtvrtek 28. 5. v Golf Resort Olomouc golfovým turnajem jak pro držitele zelených karet na 18jamkovém mistrovském hřišti, tak i pro golfové začátečníky na 9jamkové golfové akademii.

Dle ohlasů zúčastněných se akce líbila a věříme, že se s její pomocí podařilo navázat nové obchodní vztahy a kontakty, které firmy skupiny OLTIS Group dokáží v budoucnu obchodně zúročit.