čeština

OLTIS Three Balls Cup 2016

Hlavní strana

Již osmý ročník sportovně společenského klání OLTIS THREE BALLS Cup byl připraven ve dnech 8. – 9. 6. 2016 skupinou OLTIS Group pro své obchodní partnery a přátele. Manažeři z oblasti dopravy, IT a logistiky se sešli v neformálním prostředí a program stejně jako v předchozích letech byl sestaven z golfového turnaje OLTIS Group Golf Cup, z tenisového turnaje čtyřher pod názvem JERID Tenis Cup, z bowlingového turnaje CID Bowling Cup a společenského večera.

Celý trojboj byl zahájen ve středu 8. 6. dopoledne golfovým turnajem v Golf Resort Olomouc ve Vésce u Dolan a ve večerních hodinách pokračoval bowlingovým turnajem v prostorách BOWLAND bowling center Šantovka a neformálním společenským večerem. Celá akce byla zakončena ve čtvrtek 9. 6. v Tenisovém areálu SK Véska tenisovým  turnajem čtyřher. Vyhlášení výsledků tenisového turnaje a současně také celkového pořadí OLTIS Three Balls Cupu 2016 proběhlo bezprostředně po skončení turnaje v prostorách tenisového klubu SK Véska. V jednotlivých soutěží dostali hodnotné ceny vítězové na 1.–3. místě všech tří turnajů a také pro první tři v celkovém pořadí.

Těšíme se na příjemné setkání spojené se zdatnými sportovními výkony a dobrou zábavou i příští rok.