čeština

OLTIS Three Balls Cup 2017

Hlavní strana

Ve dnech 1. a 2. června jsme přivítali v Olomouci naše hosty z řad obchodních partnerů a přátel firem skupiny OLTIS Group na již devátém ročníku sportovně společenského klání – OLTIS THREE BALLS Cup.

Celý trojboj byl zahájen ve čtvrtek 1. 6. dopoledne v Golf Resort Olomouc ve Vésce u Dolan velkým golfovým turnajem na 18jamkovém mistrovském hřišti, kterého se zúčastnilo 60 golfistů, držitelů zelených karet. Základům golfové hry se pak pod dohledem zkušených trenérů věnovalo 47 adeptů golfu, kteří následně své získané zkušenosti zúročili v týmové golfové soutěži Texas Scrable na 9jamkové golfové akademii a při turnaji v patování. Ve večerních hodinách program pokračoval neformálním společenským večerem a bowlingovým turnajem v prostorách Bowland Bowling Center Olomouc. Bowlingového turnaje se celkem zúčastnilo 84 mužů a 22 žen. Celá akce byla zakončena v pátek 2. 6. 2017 tenisovým turnajem na kurtech SK Véska ve Vésce u Dolan. Na kurtech se představilo 18 párů. Celkem se letošního programu zúčastnilo úctyhodných 160 hostů z řad našich zákazníků a pracovníků firem skupiny OLTIS Group.

Dle ohlasů našich hostů celá akce sklidila velký úspěch a věříme, že firmy skupiny OLTIS Group dokáží v budoucnu obchodně zúročit nové obchodní vztahy a kontakty, které na této akci navázaly. Již nyní se všichni těšíme na příští ročník, jež bude jubilejní, desátý.