češtinaenglishpolski

OLTIS Three Balls Cup 2022

Propozice

Vážení přátelé,

nedílnou součástí pozvánky na letošní 12. ročník sportovně společenského setkání OLTIS THREE BALLS CUP 2022, jež pro své obchodní partnery a přátele pořádá společnost OLTIS Group, a které se uskuteční ve dnech 1.–2. června 2022 opět v Olomouci a Vésce u Dolan, jsou i tyto „Propozice“, v nichž naleznete podrobné informace o detailech akce.

Letošní ročník je součástí oslav 25. výročí působení skupiny OLTIS Group na trhu IT systémů v dopravě, spedici a logistice. Toto naše významné výročí bychom rádi oslavili s Vámi, našimi obchodními partnery a často i blízkými přáteli. Proto jsme pro Vás připravili pestrý program, který si, věříme, všichni užijeme.

A nyní již k samotným propozicím. Podobně jako v minulých ročnících se v našem sportovním trojboji oceňují zajímavými cenami umístění na stupních vítězů v jednotlivých dílčích turnajích. Všichni účastníci daného turnaje získají na základě pořadí příslušné bodové ohodnocení, které se pak započítává do celkového umístění. Absolutním vítězem OLTIS THREE BALLS CUPu se stane účastník a účastnice s nejvyšším součtem bodů. Tuto skutečnost chceme zdůraznit zejména pro nehráče golfu a vyzvat je tak k účasti na golfovém turnaji ve Vésce. A to i přesto, že nejsou držiteli golfové licence. Mimo dobré zábavy a seznámení se se základy golfové hry mohou tito účastníci získat body do celkového pořadí za účast a umístění v doplňkových golfových turnajích, které jsou určeny právě pro tyto účastníky. V praxi to znamená, že i golfový začátečník/začátečnice se může plnohodnotně zúčastnit klání o vítěze OLTIS THREE BALLS CUPu a má šanci jej vyhrát i celkově.

Pro držitele golfové licence jsme připravili turnaj na 18jamkovém mistrovském hřišti, který bude opět odstartován systémem cannon a bude zpestřen o vložené soutěže „Nearest to the pin“ a „Longest drive“.

Oficiálním dopravcem naší akce bude i letos společnost Auto Hlaváček Olomouc, prodejce vozů
Škoda, VW, Audi a Kia, a bude se starat o dopravu účastníků na jednotlivá sportoviště.

V případě Vaší účasti prosím o vyplnění registračního webového formuláře do úterý 24. května 2022.

 

       Těšíme se na Vaši účast!

            Organizační výbor
    OLTIS THREE BALLS CUP 2022