češtinaenglishpolski

OLTIS Three Balls Cup 2022

Hlavní strana

Ve dnech 1.–2. června 2022 uspořádala společnost OLTIS Group pro své obchodní partnery a přátele 12. ročník sportovně společenského setkání – OLTIS THREE BALLS CUP.

Letošní ročník byl součástí oslav 25. výročí působení skupiny OLTIS Group na trhu IT systémů v dopravě, spedici a logistice. Toto významné výročí jsme oslavili i s našimi obchodními partnery.

Program se skládal stejně jako v předchozích letech z golfového turnaje OLTIS Group Golf Cup, bowlingového turnaje CID Bowling Cup, neformálního společenského večera a tenisového turnaje čtyřher JERID Tennis Cup.

Celý trojboj byl zahájen ve středu 1. června dopoledne golfovým turnajem jak pro držitele zelených karet na 18jamkovém mistrovském hřišti, tak i pro golfové začátečníky na 9jamkové golfové akademii v Golf Resortu Olomouc.

V pozdějších hodinách se program přesunul do prostoru Bowland Olomouc a pokračoval neformálním společenským večerem a bowlingovým turnajem.

Celá akce byla zakončena ve čtvrtek 2. června tenisovým turnajem na kurtech ve Vésce u Dolan.

Detailní informace o všech soutěžích, o možnostech ubytování či dopravě naleznete v Propozicích.

 

Vážení přátelé, ještě jednou Vám srdečně děkujeme za Vaši účast. Bylo nám velkou ctí se s Vámi setkat a těšíme se na shledání při některé z našich dalších akcí.

 

Ing. Štefan Mestický 

generální ředitel

a

RNDr. Stanislav Koutný
organizátor akce a ředitel marketingu