Informacje Organizacyjne

Szanowni Państwo,

12 sportowe spotkanie OLTIS THREE BALLS CUP 2022 organizowane przez OLTIS Group dla wszystkich swoich przyjaciół i partnerów handlowych odbędzie się w dniach 01-02.06.2022 w Olomoucu i Vésce u Dolan. Integralną częścią zaproszenia są poniższe „Instrukcje“, w których znajdziecie szczegółowe informacje na temat spotkania. 

Jeśli będziecie Państwo zainteresowani uczestnictwem, proszę o wypełnienie Formularza rejestracyjnego (https://www.oltis.pl/otbc-2022-pl/) do dnia 24 maja 2022 r.

Bieżący rok wpisuje się w obchody 25-lecia OLTIS Group na rynku systemów informatycznych w transporcie, spedycji i logistyce. Chcielibyśmy świętować tę ważną rocznicę razem z Wami, naszymi partnerami biznesowymi i często bliskimi przyjaciółmi. Dlatego przygotowaliśmy bardzo urozmaicony program, który, jak wierzymy, spodoba się wszystkim.

Podobnie jak w latach ubiegłych, nasze triathlony sportowe nagradzane są ciekawymi nagrodami za zajęcie miejsca na podium w poszczególnych podturniejach. Wszyscy uczestnicy danego turnieju otrzymają odpowiednią punktację na podstawie kolejności, która jest następnie przeliczana wg wszystkich aktywności w których dana osoba weźmie udział.

Głownym zwycięzcą OLTIS THREE BALLS CUP zostaną uczestnicy z najwyższą sumą punktów. Pragniemy podkreślić ten fakt szczególnie nie golfistom i zaprosić ich do udziału w turnieju golfowym w Vesce, mimo iż nie posiadają licencji golfowej. Oprócz dobrej zabawy i nauczenia się podstaw golfa, uczestnicy ci mogą zdobywać punkty w ogólnej klasyfikacji za udział oraz miejsca w dodatkowych turniejach golfowych zaprojektowanych specjalnie dla tych uczestników. W praktyce oznacza to, że nawet początkujący golfista może w pełni uczestniczyć w rywalizacji o zwycięstwo w turnieju OLTIS THREE BALLS CUP i ma szansę wygrać go w całości.

Dla zaawansowanych golfistów również w tym roku zorganizujemy turniej na 18-to dołkowym polu mistrzowskim, który odbędzie się w systemie cannon i zostanie urozmaicony dodatkowymi konkursami „Nearest to the pin” i „Longest drive”.

Firma Auto Hlaváček Olomouc również i w tym roku będzie oficjalnym przewoźnikiem spotkania
i zajmie się transportem uczestników pomiędzy poszczególnymi miejscami, w których będą odbywać się sportowe imprezy.

                                                                                             Cieszymy się na Państwa uczestnictwo!

Komitet Organizacyjny
OLTIS Three Balls Cup 2022