Ubytování

Konference IRIC 2011 se uskuteční v prestižním bratislavském kongresovém hotelu Gate One ****

V hotelu Gate One byl pro účastníky konference rezervován limitovaný počet pokojů za zvýhodněné ceny. Rezervaci kontingentu pokojů pro účastníky konference garantuje pořadatel do 1. 11. 2011.

Prosím, objednejte si ubytování individuálně přímo v hotelu pod heslem IRIC 2011:

 • telefonicky:           +421 2 32 770 000
 • faxem:                   +421 2 32 770 141, 32 770 103
 • emailem:                reservation@hotelgateone.sk

 

Cena za ubytování:

Jednolůžkový pokoj Single Executive             60 EUR/noc

Dvoulůžkový pokoj Double Executive              65 EUR/noc

 – ceny jsou včetně snídaně a DPH.

Hotel Gate One byl zvolen organizátory konference za místo jejího konání zcela záměrně. Účastníkům konference poskytne vynikající komfort a pohodlí při ubytování, výbornou kvalitu kongresových prostor a nevšední gastronomické zážitky při bohatém občerstvení. Velkou výhodou pro účastníky je možnost ubytování přímo v místě konání konference za naprosto mimořádné ceny a zamezení ztrátovým časům s dopravou na a z konference. Dalším velkým bonusem Gate One je jeho poloha blízko bratislavského letiště M. R. Štefánika, jakožto nevelká vzdálenost od centra města, výborná dopravní dostupnost z páteřní dálniční tepny D1 a bezprostřední blízkosti zastávek MHD, což umožňuje účastníkům konference pohodlný a rychlý přesun do centra Bratislavy, na vlakové nádraží či letiště.

Parkování je pro účastníky konference, kteří budou bydlet v hotelu, zdarma připraveno v podzemním parkovišti hotelu Gate One. Hosté přijíždějící na konferenci mohou parkovat zdarma na venkovním parkovišti v těsné blízkosti hotelu.

Hotel Gate One je nový moderní a elegantní kongresový hotel, který je členem hotelové skupiny SUMMIT HOTELS & RESORTS, která je součastí medzinárodní hotelové sítě PREFERRED HOTEL GROUP.  Hotel se nachází v těsném sousedství bratislavského letiště M.R. Štefánika v centru nově vytvořené byznys zóny, prakticky naproti obchodnímu centru Avion Shopping Park. Hotel je velice vkusně a zajímavě designově řešen. Mezi jeho největší perly pak patří největší křišťálový lustr v Evropě, který můžou návštěvníci hotelu obdivovat ve vstupní hale, a který je vytvořen z více naž 140 000 křišťálů.

Hotel GATE ONE (www.hotelgateone.sk) nabízí ubytování v 121 moderních, nadstandardně zařízených pokojích včetně 7 apartmánů. Převážná většina pokojů má nadstandardní rozměry od 30 m2 až po 101 m2.

Hotel se také může může pochlubit také moderními konferenčními prostory s největší kapacitou v Bratislave. Prostorný konferenční sál prosvětlený denním světlem, s rozlohou 481 m2, je možné posuvnými příčkami rozdělit až na 6 menších sálů.

A la carte restaurace s kapacitou 112 míst nabízí speciality evropské i slovenské kuchyně, s možností otevřeného frontcooking´ bufetu. Ideálním místem na odpočinek i obchodní jednání je trendový Lobby Bar s kapacitou 70 míst.

Hosty určitě potěší nadstandardní moderní technické vybavení v každém pokoji i např. trezor na notebook s možností nabíjení. Ve všech pokojích je k dispozici internet.

Součástí ubytování hostů je vstup do wellness centra hotelu, které se nachází v 7. patře hotelu a jeho součástí je bazén s protiproudem, jakuzzi, kardio a fitness zóna s výhledem na Bratislavu, sauna a pára, wellness bar
a masáže. Pro hosty má hotel k dispozici venkovní i podzemní parkoviště (pro účastníky konference zdarma).

 

Poloha hotelu a doprava:

 • centrum (5,4 km)
 • letiště M. R. Štefánika (2,7 km)                
  spojení autobusovou linkou č.61 nebo 96 trvá 5 minut (4 zastávky, (výstup stanice „Galvaniho“ nebo „Avion Shopping park“)
 • letiště Schwechat Vídeň (45 km)  
  spojení autobusovou linkou 1195 na bratislavské letiště, jízdní řád naleznete http://www.oebb.at/busplan2010/119500.pdf, pak přestup na linku 61 nebo 96, délka cesty cca 90 minut
 • nádraží Bratislava hl. stanica (5,2 km)           
  spojení autobusovou linkou č.61 trvá 20 minut (13 zastávek, výstup stanice „Avion Shopping park“)
 • nádraží Petržalka (8 km)
  spojení lze vyhledat na www.imhd.zoznam.sk/ba
 • stanice MHD (autobus – 100 m)  
  autobusová zastávka v bezprostřední blízkosti hotelu, spojení lze vyhledat na www.imhd.zoznam.sk/ba; cesta ze zastávek „Avion Shopping park“ či „Galvaniho“ do centra trvá cca 20 minut

 

Adresa hotelu:

Hotel Gate One ****
Ambrušova 7
821 04 Bratislava
Slovenská republika

www.hotelgateone.sk