Hlavní strana

Ve dnech 5.-6. listopadu 2012 v Bratislavě v NH Gate One Hotelu se koná již 4. ročník mezinárodní odborné konference IRIC 2012 pro železniční infrastrukturu, tentokrát na téma „Efektivní řízení infrastruktury – klíčová podmínka pro působení železničních dopravců na trhu“.

 Rezervujte si v diáři!

  • Špičkoví odborníci z řad specialistů MI, dopravců i mezinárodních organizací
  • Pohledy na železnici v evropském kontextu
  • Moderní technologie pro budoucnost efektivní udržitelné dopravy
  • Bohatý dvoudenní program – odborné přednášky k tématu i živé diskuse
  • Doprovodná výstava technologií, produktů a služeb pro efektivní infrastrukturu
  • Jedinečná příležitost k osobním kontaktům
  • Jednací jazyky: čeština/slovenština, angličtina (s tlumočením)
  • Doprovodný a společenský program

Druhý ročník konference získal ocenění „Akce roku“ v rámci Výroční ceny ACRI 2010. Kompletní program loňského 3. ročníku s tiskovou zprávou i bohatou fotogalerií najdete na webu konference http://www.railconference.com/iric-2011/cz/.

Neformální společenský večer - recepce

se uskuteční stylově v atraktivním prostředí Muzea dopravy Bratislava. Muzeum se nachází v prostorách kolejiště první bratislavské stanice parní železnice z 19. století a přilehlých skladů. Silniční dopravu prezentuje sbírka vozidel od prvních dopravních prostředků s motorem i bez něj, přes kola, osobní a nákladní automobily meziválečného období až po vozy ze 60. a 70. let 20. století. Účastníky konference jistě zaujmou prototypy vyvinuté na Slovensku automobilkami po druhé světové válce a vojenská vozidla. Na kolejišti lze obdivovat výběr parních, motorových a elektrických lokomotiv, nákladních vozů a speciálních kolejových vozidel slovenských železnic.

Jedna z výstavních hal muzea je vyhrazena expozici železniční signální, zabezpečovací a sdělovací techniky, zařízením pro údržbu trati, stejnokrojům a dalším předmětům z historie železniční dopravy na území Slovenska.

Pro naše hosty je připraven bohatý raut, jehož základem budou variace pokrmů tradiční slovenské kuchyně a také folklórní program.

Galavečer konference začíná v pondělí 5.11.2012 v 19:30 hodin. Speciální autobusy, které dopraví hosty z hotelu NH Gate One, budou připraveny na 19. hodinu.

 

Partneři: 

Logo ŽSR lgo ACRI  Logo CER

Sponzoři

 

HBM      HBP Microsoft

    Logica          UniControls     AutoCont     Starmon     Ubimet                        

 

Organizátory konference jsou společnosti OLTIS Group a OLTIS Slovakia.

logo OG logo OLTIS Slovakia