Systemy Kolejowe III Tysiąclecia

 

 W dniach 10-12.06.2015r., w hotelu „Muflon” w Ustroniu koło Bielska-Białej odbędzie się już piąta edycja polsko–czeskiej konferencji „Systemy kolejowe III tysiąclecia”.

 Jak co roku celem konferencji będzie wymiana polsko-czeskich doświadczeń w zarządzaniu koleją, transportem intermodalnym, bocznicami oraz przedstawienie nowości z dziedziny IT i urządzeń SRK. Omówionych zostanie wiele tematów związanych z pracą na kolei i w szeroko rozumianym transporcie. W tym roku do programu konferencji dodano również panel o transporcie intermodalnym.

Konferencja będzie miała na celu przedstawienie działalności czeskich firm i ich bogatego doświadczenia rynkowi polskiemu oraz pokazanie czeskim firmom specyfiki funkcjonowania rynku polskiego. Będzie to dobra okazja do nawiązania kontaktów oraz możliwość zaprezentowania Państwa firmy i usług uczestnikom konferencji, których co roku jest około 130.

Patronat honorowy nad konferencją objął Ambasador Republiki Czeskiej w Polsce, Pan Jakub Karfik.

W sprawach związanych z konferencją informacji udziela; Krystyna Śliwka tel. (+48) 665 948 474

e-mail: krystyna.sliwka@oltispolska.pl

 Organizatorzy firmy Oltis Polska oraz První Signální serdecznie zapraszają do udziału w konferencji!

 

 


Partner honorowy

Ambasada Republiki Czeskiej w WarszawieInstytut Kolejnictwa Fundacja ProKolejPolska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz KoleiPolitechnika Śląska Wydział TransportuPołudniowy Klaster KolejowyMiasto Ustroń

Partner merytoryczny

Arena561Iuridica Kancelaria Prawna

Patroni medialni

Kurier KolejowyInfrastruktura TransportuRaport KolejowyTransport Managerestransport.plKOW media&marketingExpo Silesia - organizator Targów Transportu, Spedycji i Logistyki - SilesiaTSL EXPO