Ubytovanie

Ubytovanie

Konferencia IRIC 2011 sa uskutoční v prestížnom bratislavskom kongresovom hoteli Gate One ****

V hoteli Gate One bol pre účastníkov konferencie rezervovaný limitovaný počet izieb za zvýhodnené ceny. Rezerváciu kontingentu izieb pre účastníkov konferencie garantuje organizátor do 1. 11. 2011.

Prosím, objednajte si ubytovanie individuálne priamo v hoteli pod heslom IRIC 2011:

 • telefonicky:           +421 2 32 770 000
 • faxom:                   +421 2 32 770 141, 32 770 103
 • emailom:                reservation@hotelgateone.sk

 

Cena za ubytovanie:

Jednolôžková izba Single Executive             60 EUR/noc

Dvojlôžková izba Double Executive              65 EUR/noc

 – ceny sú vrátane raňajok a DPH.

Hotel Gate One bol zvolený organizátormi konferencie za miesto jej konania úplne zámerne. Účastníkom konferencie poskytne vynikajúci komfort a pohodlie pri ubytovaní, výbornú kvalitu kongresových priestorov a nevšedné gastronomické zážitky pri bohatom občerstvení. Veľkou výhodou pre účastníkov je možnosť ubytovania priamo v mieste konania konferencie za mimoriadne ceny a zamedzenie stratovým časom s dopravou na a z konferencie. Ďalším veľkým bonusom Gate One je jeho poloha blízko bratislavského letiska M. R. Štefánika, ako aj neveľká vzdialenosť od centra mesta, výborná dopravná dostupnosť z hlavnej diaľničnej tepny D1 a bezprostrednej blízkosti zastávok MHD, čo umožňuje účastníkom konferencie pohodlný a rýchly presun do centra Bratislavy, na vlakovú stanicu či letisko.

Parkovanie je pre účastníkov konferencie, ktorí budú ubytovaní v hoteli, zdarma v podzemnom parkovisku hotela Gate One. Hostia prichádzajúci na konferenciu môžu parkovať zdarma na vonkajšom parkovisku v tesnej blízkosti hotela.

Hotel Gate One je nový moderný a elegantný kongresový hotel, ktorý je členom hotelovej skupiny SUMMIT HOTELS & RESORTS, ktorá je súčasťou medzinárodnej hotelovej siete PREFERRED HOTEL GROUP.  Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti bratislavského letiska M.R. Štefánika v centre novo vytvorenej biznis zóny, prakticky oproti obchodnému centru Avion Shopping Park. Hotel je veľmi vkusne a zaujímavo dizajnovo riešený. Medzi jeho najväčšie perly potom patrí najväčší krištáľový luster v Európe, ktorý môžu návštevníci hotela obdivovať vo vstupnej hale, a ktorý je vytvorený z viac ako 140 000 krištáľov.

Hotel GATE ONE (www.hotelgateone.sk) ponúka ubytovanie v 121 moderných, nadštandardne zariadených izbách vrátane 7 apartmánov. Prevažná väčšina izieb má nadštandardné rozmery od 30 m2 až po 101 m2.

Hotel sa tiež môže pochváliť modernými konferenčnými priestormi s najväčšou kapacitou v Bratislave. Priestornú konferenčnú sálu presvetlenú denným svetlom, s plochou 481 m2, je možné posuvnými priečkami rozdeliť až na 6 menších sál.

A la carte reštaurácia s kapacitou 112 miest ponúka špeciality európskej i slovenskej kuchyne, s možnosťou otvoreného frontcooking´ bufetu. Ideálnym miestom pre odpočinok aj obchodné rokovanie je trendový Lobby Bar s kapacitou 70 miest.

Hostí určite poteší nadštandardné moderné technické vybavenie v každej izbe aj napr. trezor na notebook s možnosťou nabíjania. Vo všetkých izbách je k dispozícii internet.

Súčasťou ubytovania hostí je vstup do wellness centra hotela, ktoré sa nachádza na 7. poschodí hotela a jeho súčasťou je bazén s protiprúdom, jakuzzi, kardio a fitness zóna s výhľadom na Bratislavu, sauna , wellness bar a masáže. Pre hostí má hotel k dispozícii vonkajšie aj podzemné parkovisko (pre účastníkov konferencie zdarma).

 

Poloha hotela a doprava:

 • centrum (5,4 km)
 • letisko M. R. Štefánika (2,7 km)                
  spojenie autobusovou linkou č.61 alebo 96 trvá 5 minút (4 zastávky, výstup stanica „Galvaniho“ alebo „Avion Shopping park“)
 • letisko Schwechat Viedeň (45 km)  
  spojenie autobusovou linkou 1195 na bratislavské letisko, cestovný poriadok nájdete na http://www.oebb.at/busplan2010/119500.pdf, potom prestup na linku 61 alebo 96, dĺžka cesty cca 90 minút
 • Bratislava hl. stanica (5,2 km)           
  spojenie autobusovou linkou č.61 trvá 20 minút (13 zastávok, výstup stanica „Avion Shopping park“)
 • stanica Petržalka (8 km)
  spojenie možno vyhľadať na www.imhd.zoznam.sk/ba
 • stanica MHD (autobus – 100 m)  
  autobusová zastávka v bezprostrednej blízkosti hotela, spojenie možno vyhľadať na www.imhd.zoznam.sk/ba; cesta zo zastávok „Avion Shopping park“ či „Galvaniho“ do centra trvá cca 20 minút

 

Adresa hotela:

Hotel Gate One ****
Ambrušova 7
821 04 Bratislava
Slovenská republika

www.hotelgateone.sk