Hlavná stránka

V dňoch 5.-6. novembra 2012 sa v Bratislave v NH Gate One Hoteli koná už 4. ročník medzinárodnej odbornej konferencie IRIC 2012 pre železničnú infraštruktúru, tentoraz na tému „Efektívne riadenie infraštruktúry – kľúčová podmienka pre pôsobenie železničných dopravcov na trhu“.

Rezervujte si v kalendári!

  • Špičkoví odborníci z riad špecialistov MI, dopravcov aj medzinárodných organizácií
  • Pohľady na železnicu v európskom kontexte
  • Moderné technológie pre budúcnosť efektívnej udržateľnej dopravy
  • Bohatý dvojdňový program – odborné prednášky k témam aj živé diskusie
  • Sprievodná výstava technológií, produktov a služieb pre efektívnu infraštruktúru
  • Jedinečná príležitosť k osobným kontaktom
  • Rokovacie jazyky: čeština/slovenčina, angličtina (s tlmočením)
  • Sprievodný a spoločenský program

Druhý ročník konferencie získal ocenenie „Akcia roku“ pri udeľovaní Výročnej ceny ACRI 2010. Kompletný program vlaňajšieho 3. ročníku s tlačovou správou ako aj bohatou fotogalériou nájdete na webe konferencie http://www.railconference.com/iric-2011/sk/.

Neformálny spoločenský večer - recepcia

sa uskutoční štýlovo v atraktívnom prostredí Múzea dopravy Bratislava. Múzeum sa nachádza v priestoroch koľajiska prvej bratislavské stanice parnej železnice z 19. storočí a priľahlých skladov. Cestnú dopravu prezentuje zbierka vozidiel od prvých dopravných prostriedkov s motorom aj bez, cez kola, osobní a nákladní automobily medzivojnového obdobia až po vozne zo 60. a 70. let 20. storočia. Účastníkov konferencie určite zaujmú prototypy vyvinuté na Slovensku automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Na koľajisku môžete obdivovať výber parných, motorových a elektrických lokomotív, nákladných vozňov a špeciálnych koľajových vozidiel slovenských železníc.

Jedna z výstavných hál múzea je vyhradená expozícii železničnej signálnej, zabezpečovacej a oznamovacej techniky, zariadením pre údržbu tratí, rovnošatám a ďalším predmetom z histórie železničnej dopravy na území Slovenska.

Pre našich hostí je pripravený bohatý raut, ktorého základom budú variácie pokrmov tradičnej slovenskej kuchyne, ako aj folklórny program.

Galavečer konferencie sa začína v pondelok 5.11.2012 o 19:30 hodín. Špeciálne autobusy, ktoré dopravia hostí z hotelu NH Gate One, budú pripravené na 19. hodinu.

 

Partneri:

 Logo ŽSR lgo ACRI logo CER

Sponzori:

 

HBM HBP Microsoft

 

Logica UniControls AutoCont     Starmon    Ubimet

 

Organizátormi konferencie sú spoločnosti OLTIS Group a OLTIS Slovakia.

logo OG logo OLTIS Slovakia